DoporučujemeZaložit web nebo e-shop

Týmová pravidla

 

1.      Rodič omlouvá dítě z tréninků včas a výhradně formou SMS hlavnímu trenérovi, kde připojí                        důvod jeho absence.

2.      Nominaci na zápas zveřejňuje trenér ve středu večer. Pokud s předstihem víte, že se nemůžete                  nadcházejícího zápasu zúčastnit, omluvte se prosím do středečního rána trenérovi, aby mohl zajistit                      náhradu.

3.     Sraz na trénink nejpozději 15 minut před jeho začátkem v týmové šatně. Kdo přijde pozdě, chystá pro kluky na další trénink občerstvení v podobě ovoce. Pokud někdo přijde na trénink dříve a bude si chtít na hřišti chvíli hrát, střílet na branku, zlepšovat se, tak samozřejmě může. Nejpozději 10 minut před začátkem tréninku se ale přemístí do šatny a bude s ostatními hráči čekat na příchod trenéra.

4.     Sraz na zápas nejpozději 45 minut před začátkem zápasu v šatně. Kdo se omluví a přijde pozdě do začátku zápasu, utkání hraje, ale na další trénink chystá pro kluky občerstvení v podobě ovoce. Kdo svůj pozdní příchod neomluví a přijde po začátku zápasu, do utkání nenastoupí.

5.     Do kabiny při veškerých týmových akcí mají přístup pouze hráči a realizační tým. Rodiče do kabiny můžou pouze se svolením trenérů. Zpravidla v rámci pomoci s úpravou výstroje. Přístup na hrací plochu  mají opět pouze hráči a realizační tým.

6.     Všichni hráči a trenéři dodržují svůj dresscode, chodí a trénují v klubovém oblečení.

7.     Rodiče a ostatní příbuzní neudělují hráčům během hry žádné pokyny ani nezasahují do taktických             pokynů trenérů. Nemotivují hráče v podobě peněz za vstřelené branky ani jiné cílové mety za finanční                   ohodnocení. Jen to podporuje fixaci na cíl namísto prohlubování vztahu k samotné hře.

8.     Čím víc budou rodiče fandit, tím lépe, klukům to velice pomáhá, když cítí Vaši důvěru a podporu.                     Pozitivní atmosféra při našich utkáních je prvním klíčem k úspěchu.

9.     Při akcích a hlavně na turnajích dohlížejí na stravovací a pitný režim kluků pouze trenéři. Jinými slovy - nekupovat klukům cokoliv bez "požehnání" trenérů.

10.   Zakládáme si na respektu a úctě ke každému hráči a rodiči a to samé vyžadujeme od Vás. Pokud nastane nějaký problém, dotaz, pochybnost, obraťte se prosím ihned na nás, ať o tom můžeme otevřeně a upřímně začít mluvit. Vše můžeme společně vyřešit.